Григор Димитров

  во

  Новак Ѓоковиќ и неговата сопруга Јелена се негативни на ковид-19, славната српска двојка се излекува од вирусот. Последните резултати на ПЦР тестот кој го ...
  сите 50 | | | веќе видена

  Новак Ѓоковиќ и неговата сопруга Јелена се негативни на „Ковид-19“. Ова го покажаа најновите резултати од тестот за ПЦР што и двајцата го направија во Белград. ...
  сите 52 | | | веќе видена

  Новак Ѓоковиќ и неговата сопруга Јелена се негативни на „Ковид-19“. Ова го покажаа најновите резултати од тестот за ПЦР што и двајцата го направија во Белград. ...
  сите 53 | | | веќе видена

  Австралискиот тенисер Ник Кирјос во изминаиот период упари серија критики кон Новак Ѓоковиќ и Александер Зверев бидејќи двајцата беа дел од „Адриа тур“ кое ...
  сите 68 | | | веќе видена

  Премиерката на Србија, Ана Брнабиќ, застана на страната на Новак Ѓоковиќ и реши да ја преземе вината за организацијата на „Адрија тур“ во Белград.Ѓоковиќ ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Германскиот тенисер Александар Зверев, по гостувањето на Адрија тур во Белград и Задар, продолжи со неодговорно однесување дури и по враќањето во Германија. Во ...
  сите 65 | | | веќе видена

  Премиерката на Србија, Ана Брнабиќ, застана на страната на Новак Ѓоковиќ и реши да ја преземе вината за организацијата на „Адрија тур“ во Белград. Ѓоковиќ ...
  сите 66 | | | веќе видена

  Ана Брнабиќ, премиерката на Србија, застана на страната на тенисерот Новак Ѓоковиќ и одлучи да преземе дел од вината. „Сакам да му пружам полна поддршка, ...
  сите 66 | | | веќе видена

  Александар Зверев не беше еден од тенисерите кои се заразија со короанвирус на „Адрија турот“ кој се одржа на Балканот, но затоа младиот Германецот во рок од ...
  сите 74 | | | веќе видена

  „Бродовите не тонат заради водата што ги опкружува, туку заради водата што влегува во нив. Не дозволувајте тоа што ве опкружува да влезе и да ве влече на ...
  сите 78 | | | веќе видена