Григор Димитров

  во

  Бугарскиот тениер Григор Димитров подолго време е во љубов со пејачката и модел, Никол Шерцингер, но неодамна беше откриено која е причината што оваа двојка ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Бугарскиот тенисер Григор Димитров и американската глумица, пејачка и модел, Никол Шерзингер, веќе долго се во врска. Димитров, моментално 19. тенисер на ...
  сите 3 | | | веќе видена

  За оваа прилика Никол облече црвен сатенски асиметричен фустан од модната марка Дона Каран. Слободното деколте направи пејачката да изгледа уште поатрактивно, ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Пејачката Никол Шерзингер се појави на настан кој го организираше календарот CR Woman 2019. Таа беше облечена во црвен сатенски асиметричен фустан од модната ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Бугарската тениска ѕвезда, Григор Димитров зборуваше отворено за својот личен живот и врската со поп-дивата Никол Шерцингер во интервју за „БТВ“. Димитров вели ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Професорката Наташа Котлар од Институтот за национална историја испровоцирана од изјавата на министерот за надворешни работи, кој рече дела македонската нација ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Професорката Наташа Котлар од Институтот за национална историја испровоцирана од министерот за надворешни работи кој рече дела македонската нација е ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Заедничката мултидисциплинарна комисија составена од експерти од Македонија и Бугарија предводена од професорите Ангел Димитров и Драги Георгиев постигнале ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Мултидисциплинарната експертска комисија меѓу Бугарија и Македонија ќе им прдложи на владите на двете земји заедничко одбележување на Денот на Светите браќа ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Софија, 1. декември 2018 (ИНПРЕС) – Мултидисциплинарната експертска комисија меѓу Бугарија и Македонија ќе им прeдложи на владите на двете земји заедничко ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Мултидисциплинарната експертска комисија меѓу Бугарија и Македонија ќе им прдложи на владите на двете земји заедничко одбележување на Денот на Светите браќа ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Мултидисциплинарната експертска комисија меѓу Бугарија и Македонија ќе им прдложи на владите на двете земји заедничко одбележување на Денот на Светите браќа ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Мултидисциплинарната експертска комисија меѓу Бугарија и Македонија ќе им прдложи на владите на двете земји заедничко одбележување на Денот на Светите браќа ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Заедничката бугарско-македонска комисија за историските и образовните прашања постигнала согласност да предлжи на владите заедничко славење на Светите Браќа ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Мултидисциплинарната експертска комисија меѓу Бугарија и Македонија ќе им предложи на владите на двете земји заедничко одбележување на Денот на Светите браќа ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Мултидисциплинарната експертска комисија меѓу Бугарија и Македонија ќе им прeдложи на владите на двете земји заедничко одбележување на Денот на Светите браќа ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Мултидисциплинарната експертска комисија меѓу Бугарија и Македонија ќе им прдложи на владите на двете земји заедничко одбележување на Денот на Светите браќа ...
  сите 20 | | | веќе видена