Гранада

  во

  Од таборот на Барселона одлучија да донесат замена за Мунир Ел Хадади кој пред два дена го комплетираше трансферот во редовите на Севилја. „Каталонците“ имаат ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Од таборот на Барселона одлучија да донесат замена за Мунир Ел Хадади кој пред два дена го комплетираше трансферот во редовите на Севилја. „Каталонците“ имаат ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Легендарниот шпански фудбалер Санти Касорла по пеколот кој го поминуваше изминативе неколку години полека се враќа во натпреварувачка форма, а на вчерашниот ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Легендарниот шпански фудбалер Санти Касорла по пеколот кој го поминуваше изминативе неколку години полека се враќа во натпреварувачка форма, а на вчерашниот ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Одбранбениот колумбиски играч Жеисон Муриљо до крајот на сезоната ќе игра како позајмица (два милиони евра) од Валенсија со опција и право Барселона да го ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Шпанскиот шампион Барселона дефинитивно одлучи да биде активен на јануарскиот трансфер пазар каде сака да реши еден важен проблем и тоа околу дефанзивната ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Соломонските Острови го повлекле признавањето на еднострано прогласената независност на поранешната јужна српска покраина, објавија приштинските медиуми, а ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Бобан Радуловиќ Добра прилика да се „запознаеме" во каква форма се репрезентативните кандидати, односно играчите кои селекторот Јорданчо Давитков ги одбра на ...
  сите 55 | | | веќе видена

  Реал Мадрид очигледно мора да донесе некое звучно засилување во офанзивата. И покрај фантастичните опции, Флорентино Перез сака уште еден играч кој ќе може да ...
  сите 33 | | | веќе видена