Граѓани

  во

  Претпоставувам дека нема потреба да ве убедувам во она што и самите добро го знаете – голем дел од граѓаните на Македонија се длабоко разочарани од ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Аналитичарот Александар Пандов на својот фејсбук профил и посвети неколку реда на поранешната специјална обвинителка Катица Јанева, потенцирајки дека таа ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Код на обвинителот Љубомир Јовевски му постави прашање поврзано со гласините дека Јанева присуствувала на примопредавање на 500 илјади евра кои ...
  сите 345 | | | веќе видена

  Претседателот на Европската комисија Жан-Клод Јункер денеска изјави дека на ирската граница ќе бидат воспоставени гранични контроли доколку Британија излезе од ...
  сите 198 | | | веќе видена

  Код на обвинителот Љубомир Јовевски му постави прашање поврзано со гласините дека Јанева присуствувала на примопредавање на 500 илјади евра кои ...
  сите 345 | | | веќе видена

  Претседателот на Европската комисија Жан-Клод Јункер изјави дека на ирската граница ќе бидат воспоставени гранични контроли доколку Британија го напушти ...
  сите 198 | | | веќе видена

  Оранжериите на братучедот на премиерот, односно Трајче Заев се празни, барем вака тврди американски Блумберг. Иако пред околу една година токму овој член на ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Откако Хитлер ја освоил власта, берлинската новинарка Шарлот Берад секоја ноќ ја измачувале страотни ноќни мори од кои се будела препотена. Една ноќ, откако се ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Властите во северозападниот дел на Полска планираат евакуација на околу 42.000 луѓе откако е пронајдена огромна сеизмичка британска бомба од Втората светска ...
  сите 35 | | | веќе видена

  СДСМ како одговорна партија, пред граѓаните презеде обврска за професионализација на државните институции и зајакнување на нивните капацитети. Изминатите 2 ...
  сите 56 | | | веќе видена

  Масовно скокање со јаже, трка со велосипеди, ноќно искачување на Водно, кросфит активности и турнир во кошарка се само дел од активностите што се организираат ...
  сите 10 | | | веќе видена

  На социјалните мрежи денес беше објавено кусо видео направено од мостот на реката Вардар кој се наоѓа помеѓу Долно Лисиче и Јурумлери. На видеото се гледа дека ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Претседателот на Европската комисија Жан-Клод Јункер денеска изјави дека на ирската граница ќе бидат воспоставени гранични контроли доколку Британија излезе од ...
  сите 198 | | | веќе видена

  Масовно скокање со јаже, трка со велосипеди, ноќно искачување на Водно, кросфит активности и турнир во кошарка се само дел од активностите што се организираат ...
  сите 10 | | | веќе видена