Градскиот

  во

  Станарите од „Скопјанка“ кои вечерва беа евакуирани поради лош мирис во зградата, вечерва ќе може да се вратат во своите домови. Шилегов со снимка ги убедуваше ...
  сите 187 | | | веќе видена

  Станарите од „Скопјанка“ кои беа евакуирани поради лош мирис во зградата, ќе може да се вратат во своите домови. Специјалната единица на АРМ, по направен увид ...
  сите 187 | | | веќе видена

  Шилегов со снимка ги убедуваше станарите дека миризбата е поради пеленитеОбјавено пред 5 минути - 20 септември, 2018Од Васко МаглешовГрадоначалникот на Град ...
  сите 187 | | | веќе видена

  Градоначалникот на Град Скопје, Петре Шилегов потврди дека миризбата во зградата во Аеродром биле користени пелени кои не биле фрлени. Според него, граѓаните ...
  сите 187 | | | веќе видена

  Шилегов потврди: Миризбата во зградата во Аеродром биле користени пелени кои не се фрлени Градоначалникот на Град Скопје, Петре Шилегов потврди дека миризбата ...
  сите 187 | | | веќе видена

  Градоначалникот на Град Скопје, Петре Шилегов потврди дека миризбата во зградата во Аеродром биле користени пелени кои не биле фрлени. Според него, граѓаните ...
  сите 187 | | | веќе видена

  Градоначалникот на Град Скопје, Петре Шилегов потврди дека миризбата во зградата во Аеродром e oд мноштво користени пелени во станот со број 11. Според него, ...
  сите 187 | | | веќе видена

  Станарите од „Скопјанка“ кои вечерва беа евакуирани поради лош мирис во зградата, вечерва ќе може да се вратат во своите домови. Специјалната единица на АРМ, ...
  сите 187 | | | веќе видена

  Шпанскиот гигант Реал Мадрид во оваа сезона изгледа малку поинаку во однос на претходните години без Кристијано Роналдо и Зинедин Зидан, но тоа не значи дека ...
  сите 50 | | | веќе видена

  Шпанскиот гигант Реал Мадрид во оваа сезона изгледа малку поинаку во однос на претходните години без Кристијано Роналдо и Зинедин Зидан, но тоа не значи дека ...
  сите 50 | | | веќе видена

  Паркиарни автомобили во зеленилото на Градскиот парк во Скопје се сè почеста слика за викендите. Возачите ги паркираат автомобилите каде што ќе им текне. ...
  сите 6 | | | веќе видена

  СДСМ и градоначалникот Стојаноски создадоа колапс во образованието. Самоволието на раководните органи во училиштата никако да запре, обвинија денеска на прес ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Претседателот на Реал Мадрид Флорентино Перез му ги соопштил на новиот тренер Јулен Лопетеги приоритетите за новата сезона. Очекувањата од Лопетеги се ...
  сите 50 | | | веќе видена