Гостивар

  во

  Министерството за труд и социјална политика, Агенцијата за вработување, бизнис заедницата, локалниот економско социјален совет, и останатите чинители денеска ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Министерството за труд и социјална политика, Агенцијата за вработување, бизнис заедницата, локалниот економско социјален совет, и останатите чинители денеска ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Министерството за труд и социјална политика, Агенцијата за вработување, бизнис заедницата, локалниот економско социјален совет, и останатите чинители денеска ...
  сите 21 | | | веќе видена

  По повлекувањето од тренерската функција на Марјан Илиевски во Охрид стартуваа и заминувањата и на кошаркарите од охридскиот прволигаш. Плејмејкерот Марјан ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Министерството за труд и социјална политика, Агенцијата за вработување, бизнис заедницата, локалниот економско социјален совет, и останатите чинители денеска ...
  сите 38 | | | веќе видена

  Министерството за труд и социјална политика, Агенцијата за вработување, бизнис заедницата, локалниот економско социјален совет, и останатите чинители денеска ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Предлогот барокната Градска куќа, место да оди на продажба, да се пренамени во центар за деца со посебни потреби, нема да остане само фејсбук-објава на ...
  сите 84 | | | веќе видена

  Градоначалникот на Гостивар, Арбен Таравари предлага Градската куќа во центарот на Скопје да биде пренаменета за специјална институција за престој и третман на ...
  сите 85 | | | веќе видена

  Градоначалникот на Гостивар, Арбен Таравари предлага Градската куќа во центарот на Скопје да биде пренаменета за специјална институција за престој и третман на ...
  сите 87 | | | веќе видена

  Градоначалникот на Гостивар, Арбен Таравари на својот Фејсбук профил даде предлог Градската куќа да биде специјална институција за престој и третман на деца со ...
  сите 91 | | | веќе видена

  предлага Градската куќа под Кале за која Петре Шилегов најави дека ќе се продава, да биде пренаменета за специјална институција за престој и третман на деца со ...
  сите 92 | | | веќе видена

  Градоначалникот на Гостивар, Арбен Таравари предлага Градската куќа во центарот на Скопје да биде пренаменета за специјална институција за престој и третман на ...
  сите 93 | | | веќе видена

  Три лица вчеравечер завршиле во Полициската станица во Гостивар, откако кај нив и во возилото со кое се превезувале била пронајдена марихуана. МВР соопшти дека ...
  сите 282 | | | веќе видена

  Градоначалникот на Гостивар, Арбен Таравари предлага Градската куќа во центарот на Скопје да биде пренаменета за специјална институција за престој и третман на ...
  сите 95 | | | веќе видена