Гомез

  во

  Аталанта успеа да ја прекине победничката низа на Интер, триумфирајќи со 4:1 во Бергамо, за да ги оддалечи „нераѕурите“ од лидерите во Серија А, Јувентус. Ханс ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Аталанта го доби локаларното дерби со Интер со убедливи 4-1, домаќините во првиот дел пропуштија неколку добри шанси, но наплатија во продолжението и тоа ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Аталанта успеа да ја прекине победничката низа на Интер, триумфирајќи со 4:1 во Бергамо, за да ги оддалечи „нераѕурите“ од лидерите во Серија А, Јувентус. Ханс ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Селена Гомез самошто ја изгуби титулата за која всушност никогаш и не беше заинтересирана... Пејачката премина од прво на второ место како најследена личност ...
  сите 4 | | | веќе видена