Гоце Делчев

  во

  Кандидатката за претседателка на државата од ВМРО-ДПМНЕ и коалицијата, Гордана Сиљановска Давкова, вечерва во 19 часот ќе го одржи централниот митинг во Скопје ...
  сите 53 | | | веќе видена

  Кандидатката за претседателка на државата од ВМРО-ДПМНЕ и коалицијата, Гордана Сиљановска Давкова, вечерва во 19 часот ќе го одржи централниот митинг во Скопје ...
  сите 53 | | | веќе видена

  Кандидатката за претседателка на државата од ВМРО-ДПМНЕ и коалицијата, Гордана Сиљановска Давкова, вечерва во 19 часот ќе го одржи централниот митинг во Скопје ...
  сите 53 | | | веќе видена

  Поради митинзите на ВМРО ДПМНЕ и СДСМ во Скопје поврзани со претседателските избори, денеска и утре ќе бидат затворени повеќе сообраќајници низ главниот град, ...
  сите 53 | | | веќе видена

  Посебен сообраќаен режим во Скопје ќе биде воведен викендов поради најавените настани на политичките партии. Од Министерството за внатрешни работи информираат ...
  сите 53 | | | веќе видена

  Посебен сообраќаен режим во Скопје ќе биде воведен викендов поради најавените настани на политичките партии. Од Министерството за внатрешни работи информираат ...
  сите 53 | | | веќе видена

  Посебен сообраќаен режим во Скопје ќе биде воведен викендов поради најавените настани на политичките партии. Од Министерството за внатрешни работи информираат ...
  сите 53 | | | веќе видена

  Урнебесно барање имаше член на СДСМ до кандидатот на СДСМ и коалицијата Стево Пендаровски. Имено, на трибина односно средба со граѓаните, Стево беше запрашан ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Централните митинзи на опозицијата и власта во кампањата за претседателските избори ќе го затворат за сообраќај центарот на Скопје утре и задутре, информира ...
  сите 53 | | | веќе видена

  „Со отворањето на центарот за испорака во Ниш сакаме дополнително да ги приближиме производите и решенијата на ИКЕА до нашите купувачи во Северна Македонија и ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Од Министерството за внатрешни работи информираат дека поради утрешниот митинг на ВМРО-ДПМНЕ пред Владата од денеска од 19 часот до утре до полноќ ќе биде ...
  сите 53 | | | веќе видена

  Македонските производители на компир ќе добијат безвирусен посадочен материјал за семенски и органски компир што сега го купуваат од странство, оваа помош ќе ...
  сите 53 | | | веќе видена

  Посебен сообраќаен режим во Скопје ќе биде воведен викендов поради најавените настани на политичките партии. Од Министерството за внатрешни работи информираат ...
  сите 53 | | | веќе видена

  Поради најавените настани во организација на политички партии утре и задутре (13 и 14.04.) Одделението на безбедност на сообраќајот при СВР-Скопје ќе воведе ...
  сите 53 | | | веќе видена