Гоце

    во

    Тешка сообраќајка се случила попладнево, при што три лица се повредени, објави Имено, како што информираат од Република, денеска во 17:20 часот, БМВ со ...
    сите 5 | | | веќе видена

    Продолжува трендот на тепачки меѓу соученици и нивно снимање. Вчера се појави нова видео снимка која ја згрози јавноста, објави Канал5 „Ајде бе истепај ја..“ ...
    сите 11 | | | веќе видена