ГОБ

  во

  Во текот на вчерашниот ден околу 15:00 часот во Скопје на бул.„8-ми Септември“ во близина на крстосницата со бул.„Илинден“, додека С.С. (19) од Скопје, ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Од страна на полициски службеници во ПО-Сарај лишени се од слобода И.С., Ш.С. и М.С.. Се преземаат мерки за целосно расчистување на настанот. Во текот на ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Во текот на вчерашниот ден околу 15:00 часот во Скопје на бул.„8-ми Септември“ во близина на крстосницата со бул.„Илинден“, додека С.С. (19) од Скопје, ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Во текот на вчерашниот ден околу 15:00 часот во Скопје на бул.„8-ми Септември“ во близина на крстосницата со бул.„Илинден“, додека С.С. (19) од Скопје, ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Во текот на вчерашниот ден се случиле неколку последователни настани од исти лица. Најпрво физички нападнале лице, му го одзеле возилото и упатувајќи се кон ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Во текот на вчерашниот ден околу 15:00 часот во Скопје на бул.„8-ми Септември“ во близина на крстосницата со бул.„Илинден“, додека С.С. (19) од Скопје, ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Вчера околу 15,00 часот во Скопје на булевар „8-ми Септември“ во близина на крстосницата со булевар „Илинден“, додека С.С. (19) од Скопје, управувал патничко ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Незадоволни пациенти кои чекаат и по еден час возило на Брза помош или со часови патуваат до здравствена установа каде треба да добијат медицинска помош, ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Шест лица се повредени, меѓу кои двегодишно девојче, во сообраќајна несреќа што се случила вчера попладне околу 16 часот на обиколницата на град Скопје, во ...
  сите 188 | | | веќе видена

  Шест лица се повредени, меѓу кои двегодишно девојче, во сообраќајна несреќа што се случила вчера попладне околу 16 часот на обиколницата на град Скопје, во ...
  сите 188 | | | веќе видена

  Шест лица се повредени, меѓу кои двегодишно девојче, во сообраќајна несреќа што се случила вчера попладне околу 16 часот на обиколницата на град Скопје, во ...
  сите 188 | | | веќе видена

  Шест лица се повредени, меѓу кои двегодишно девојче, во сообраќајна несреќа што се случила вчера попладне околу 16 часот на обиколницата на град Скопје, во ...
  сите 188 | | | веќе видена

  Шест лица се повредени, меѓу кои двегодишно девојче, во сообраќајна несреќа што се случила вчера попладне околу 16 часот на обиколницата на град Скопје, во ...
  сите 188 | | | веќе видена