Ѓорче Петров

  во

  Академија Пандев, Македонија Ѓорче Петров и Шкупи ги добија своите противниците во првото квалификациско коло за второто по квалитет натпреварување на Стариот ...
  сите 60 | | | веќе видена

  Македонските претставници во Лига Европа ги добија противниците за првото квалификациско коло од Лига Европа.Шкупи немаше многу среќа во ждрепката за противник ...
  сите 60 | | | веќе видена

  Откако Шкендија го доби противникот во квалификациите Лигата на шампионите и учесниците во квалификациите од ЛЕ Македонија Ѓ.П, Академија Пандев и Шкупи ги ...
  сите 60 | | | веќе видена

  Фудбалерите на Академија Пандев, Македонија Ѓoрче Петров и Шкупи ќе ја претставуваат Македонија во квалификациите за пласман во Лига Европа, три состави кои ...
  сите 60 | | | веќе видена

  Голем музички концерт ќе се одржи во рамките на манифестацијата „Битола – отворен град 2019“, на кој ќе настапат „Псохомодо поп“, „Ласт експедишн“ и „Дивље ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Фудбалерите на Академија Пандев, Македонија Ѓoрче Петров и Шкупи ќе ја претставуваат Македонија во квалификациите за пласман во Лига Европа, три состави кои ...
  сите 60 | | | веќе видена

  Денеска во Нион, со почеток во 14.30 часот ќе се изврши извлекувањето на двојките за првото квалификациско коло од Лигата на шампионите, а македонскиот шампион ...
  сите 60 | | | веќе видена

  Фудбалерите на Академија Пандев, Македонија Ѓoрче Петров и Шкупи ќе ја претставуваат Македонија во квалификациите за пласман во Лига Европа, три состави кои ...
  сите 60 | | | веќе видена

  Македонските екипи Академија Пандев, Шкупи и Македонија Ѓорче Петров ги дознаа своите потенцијални противници во квалификациите за Лига Европа пред утрешната ...
  сите 60 | | | веќе видена

  Македонските екипи Академија Пандев, Шкупи и Македонија Ѓорче Петров ги дознаа своите потенцијални противници во квалификациите за Лига Европа пред утрешната ...
  сите 60 | | | веќе видена

  Од УЕФА направија скратување на групите за ждрепката која треба да се одржи утре напладне, ниту еден наш претставник во второто по ранг европско клупско ...
  сите 60 | | | веќе видена

  Нашите претставници во квалификациите од Лига Европа ги дознаа своите можни противници во пресрет на ждрепката. Утре во Нион ќе се одржи ждрепката за првото ...
  сите 60 | | | веќе видена

  Македонските екипи Академија Пандев, Шкупи и Македонија Ѓорче Петров ги дознаа своите потенцијални противници во квалификациите за Лига Европа пред утрешната ...
  сите 60 | | | веќе видена

  Скопјанец пријавил кражба откако ,,мерцедесот” го оставил со запален мотор и со клуч на брава. Како што информира полицијата, вчера во 14.15 часот во СВР ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Македонските екипи Академија Пандев, Шкупи и Македонија Ѓорче Петров ги дознаа своите потенцијални противници во квалификациите за Лига Европа пред утрешната ...
  сите 60 | | | веќе видена

  Скопјанец пријавил кражба откако ,,мерцедесот” го оставил со запален мотор и со клуч на брава. Како што информира полицијата, вчера во 14.15 часот во СВР ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Поради технички зафати во дистрибутивната електро мрежа во Град Скопје, утре ќе бидат без струја делови од Ѓорче Петров, Карпош и Аеродром. Според информациите ...
  сите 48 | | | веќе видена