Ѓорче Петров

  во

  Татко и син од село Радуша вчера се приведени во Полициската станица во Ѓорче Петров откако физички нападнале полициски службеник. Како што соопшти денеска ...
  сите 79 | | | веќе видена

  Татко и син од село Радуша вчера се приведени во Полициската станица во Ѓорче Петров откако физички нападнале полициски службеник. Како што соопшти денеска ...
  сите 81 | | | веќе видена

  Скопје, 9 јанури (МИА) – Татко и син од село Радуша вчера се приведени во Полициската станица во Ѓорче Петров откако физички нападнале полициски службеник. ...
  сите 52 | | | веќе видена

  На 08.01.2019 година околу 11.00 часот на влез во село Радуша, скопско, полициски службеници дале знак за запирање на патничко возило „Фиат“, без регистарски ...
  сите 55 | | | веќе видена

  Татко и син од село Радуша вчера се приведени во Полициската станица во Ѓорче Петров откако физички нападнале полициски службеник.Како што соопшти денеска МВР, ...
  сите 55 | | | веќе видена

  Татко и син од село Радуша вчера се приведени во Полициската станица во Ѓорче Петров откако физички нападнале полициски службеник. Како што соопшти МВР, на ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Татко и син од село Радуша вчера се приведени во Полициската станица во Ѓорче Петров откако физички нападнале полициски службеник. Како што соопшти денеска ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Претседателот на општинската организација на СДСМ во Ѓорче Петров, Влатко Цветковски поднел неотповиклива оставка од функцијата уште по неуспешниот референдум ...
  сите 8 | | | веќе видена

  ЈСП од минатата година и се уште го тресат секојдневно скандали. Контролори физички напаѓаат патници. Секојдневното чекање со часови автобус, поради недостаток ...
  сите 39 | | | веќе видена

  ЈСП од минатата година и се уште го тресат секојдневно скандали. Контролори физички напаѓаат патници. Секојдневното чекање со часови автобус, поради недостаток ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Обезбеден пристап до сите патишта кон руралниот дел од општината кој е под снег. Проодни се сообраќајниците до селата Орман, Никиштани и Кучково. Фрлени се 12 ...
  сите 10 | | | веќе видена

  За некои прегледи и анализи се скратило времето за чекање споредено со мај 2018 година, некои останале исти, а за други се зголемило Магнетна резонанција, ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Скопје, 9 јанури– Татко и син од село Радуша вчера се приведени во Полициската станица во Ѓорче Петров откако физички нападнале полициски службеник. Како што ...
  сите 91 | | | веќе видена

  Три македонски прволигаши Вардар, Шкупи и Работнички денеска ги стартуваа подготовките за пролетниот дел од сезоната. Вардарци денеска на првата прозивка немаа ...
  сите 8 | | | веќе видена