Ѓорче Петров

  во

  Заменик министерот за животна средина Јани Макрадули преку фејсбук ја информираше јавноста дека наводните податоци од мерната станица во Горче ептров се ...
  сите 53 | | | веќе видена

  Мерните инструменти на апликацијата “Мој Воздух”, преку која може да се информираме за квалитетот на воздухот во нашата земја, утрово покажуваа енормна ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Заменик министерот за животна средина Јани Макрадули преку фејсбук ја информираше јавноста дека наводните податоци од мерната станица во Горче ептров се ...
  сите 135 | | | веќе видена

  Апликацијата „Мој воздух“, преку која граѓаните се информираат за загаденоста на воздухот во Скопје и во Македонија, изутринава покажа неверојатни 1999 пм10 ...
  сите 136 | | | веќе видена

  Шкендија се израмни со Вардар на табелата откако тие ги освоија трите бода против Шкупи а скопскиот тим одигра само 1-1 на домашен терен против Беласица, ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Вардар не успеа да победи во натпреварот со Беласица во меч од 13. коло од ПМФЛ, натпреварот заврши 1-1, па најтрофејниот фудбалски клуб во Македонија мораше ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Шкендија го декласира Шкупи во меч што требаше да биде дерби на 13. коло и со триумф од 3:0 е лидер на табелата. Фазли, Емини и Алими беа стрелци за шампионот, ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Апликацијата ,,Мој воздух“, преку која се информираме за загаденоста на воздухот во Скопје, но и во Македонија, покажуваше неверојатни 1999 ПМ честички во ...
  сите 53 | | | веќе видена