Ѓорче Петров

  во

  Македонските екипи Академија Пандев, Шкупи и Македонија Ѓорче Петров ги дознаа своите потенцијални противници во квалификациите за Лига Европа пред утрешната ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Од УЕФА направија скратување на групите за ждрепката која треба да се одржи утре напладне, ниту еден наш претставник во второто по ранг европско клупско ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Нашите претставници во квалификациите од Лига Европа ги дознаа своите можни противници во пресрет на ждрепката. Утре во Нион ќе се одржи ждрепката за првото ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Македонските екипи Академија Пандев, Шкупи и Македонија Ѓорче Петров ги дознаа своите потенцијални противници во квалификациите за Лига Европа пред утрешната ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Скопјанец пријавил кражба откако ,,мерцедесот” го оставил со запален мотор и со клуч на брава. Како што информира полицијата, вчера во 14.15 часот во СВР ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Македонските екипи Академија Пандев, Шкупи и Македонија Ѓорче Петров ги дознаа своите потенцијални противници во квалификациите за Лига Европа пред утрешната ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Скопјанец пријавил кражба откако ,,мерцедесот” го оставил со запален мотор и со клуч на брава. Како што информира полицијата, вчера во 14.15 часот во СВР ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Поради технички зафати во дистрибутивната електро мрежа во Град Скопје, утре ќе бидат без струја делови од Ѓорче Петров, Карпош и Аеродром. Според информациите ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Академија Пандев, Шкупи и Македонија Ѓорче Петров ги дознаа своите потенцијални противници во квалификациите за Лига Европа пред утрешната ждрепка во Нион. ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Академија Пандев, Шкупи и Македонија Ѓорче Петров ги дознаа своите потенцијални противници во квалификациите за Лига Европа пред утрешната ждрепка во Нион. ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Скопјанец пријавил кражба откако ,,мерцедесот” го оставил со запален мотор и со клуч на брава. Како што информира полицијата, вчера во 14.15 часот во СВР ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Скопјанец пријавил кражба откако ,,мерцедесот” го оставил со запален мотор и со клуч на брава. Како што информира полицијата, вчера во 14.15 часот во СВР ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Македонските екипи Академија Пандев, Шкупи и Македонија Ѓорче Петров ги дознаа своите потенцијални противници во квалификациите за Лига Европа пред утрешната ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Македонија Ѓорче Петров по подолга апстенција повторно ќе биде дел од фудбалска Европа, а раководството на клубот се обидува да обезбеди квалитетни засилувања ...
  | | веќе видена

  Скопјанец пријавил кражба откако ,,мерцедесот” го оставил со запален мотор и со клуч на брава. Како што информира полицијата, вчера во 14.15 часот во СВР ...
  сите 31 | | | веќе видена

  М.Г.(41) од село Волково, скопско, вчера во 14:15 часот во СВР Скопје пријавил дека истиот ден околу 13:45 часот од улица „Ѓорче Петров“ непознат сторител го ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Вчера во 14:15 часот во СВР Скопје, М.Г.(41) од село Волково, скопско, пријавил дека истиот ден околу 13:45 часот од улица „Ѓорче Петров“ непознат сторител го ...
  сите 31 | | | веќе видена