Гевгелија

  во

  Полициски службеници од Надворешната канцеларија за криминалистички работи Гевгелија вчера од 15 до 16,30 часот, врз основа на судска наредба, извршиле претрес ...
  сите 22 | | | веќе видена

  При претрес во куќата и помошните простории на М.К.(48) од село Стојаково, извршен вчера во периодот од 15.00 до 16.30 часот, врз основа на судска наредба, ...
  сите 23 | | | веќе видена

  72-годишен маж од Гевгелија во текот на вчерашниот ден во полициската станица во градот пријавил дека истиот ден околу 12 часот и 30 минути две непознати лица ...
  сите 58 | | | веќе видена

  Стрелци на головите за кавадаречката екипа беа Роберт Митев во 64-та и Александар Мишов од пенал во 80. минута од средбата во Гевгелија. ГОЛОВИТЕ МОЖЕТЕ ДА ГИ ...
  сите 3 | | | веќе видена

  72-годишен маж од Гевгелија во текот на вчерашниот ден во полициската станица во градот пријавил дека истиот ден околу 12 часот и 30 минути две непознати лица ...
  сите 127 | | | веќе видена

  Вчера околу пладне во Полициската станица Гевгелија, Н.В. (72) пријавил дека истиот ден во Гевгелија две непознати лица го измамиле и му одзеле 8.000 евра. ...
  сите 81 | | | веќе видена