Гевгелија

  во

  Сообраќајна несреќа во која учествувале пет возила се случила на автопатот Скопје- Гевгелија, на околу еден километар од граничниот премин „Богородица“, ...
  сите 89 | | | веќе видена

  Верижен судир со пет возила се случил попладнево на автопатот Скопје – Гевгелија, на околу еден километар од граничниот премин „Богородица“, јави Канал 5 . Од ...
  сите 89 | | | веќе видена

  Пет возила се искршиле во верижен судир кој се случил попладнево на автопатот Скопје – Гевгелија, на околу еден километар од граничниот премин „Богородица“. ...
  сите 89 | | | веќе видена

  Ви ја пренесуваме нанјновата колумна на Драган Павловиќ Латас насловена Боки Тредичи, од ///// Што да кажам? Штом Заев го зема Цацко да му биде советник во ...
  сите 135 | | | веќе видена

  Што да кажам? Штом Заев го зема Цацко да му биде советник во кабинетот прашање на ден беше кога владата ќе се претвори во скечовите на К-15. Владава се ...
  сите 367 | | | веќе видена

  Од 2015 година навака, Државниот завод за ревизија извршил ревизија во три јавни комунални претпријатија, во „Комуналец“ – Гевгелија, „Паркови и зеленило“ – ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Сообраќајот на државните патишта се од вива по суви коловози . ФРЕКВЕНЦИЈА: Интензитетот на сообраќај на патните правци на двор од градските средини ...
  сите 117 | | | веќе видена

  Сообраќајот на државните патишта се од вива по суви коловози . ФРЕКВЕНЦИЈА: Интензитетот на сообраќај на патните правци на двор од градските средини е ...
  сите 105 | | | веќе видена

  Истрагата за случајот „Поштенска банка“, за која обвинителката Лиле Стефанова во вчерашната изјава тврди дека нејзината шефица Катица Јанева барала да се ...
  сите 527 | | | веќе видена

  Истрагата за случајот „Поштенска банка“, за која обвинителката Лиле Стефанова во вчерашната изјава тврди дека нејзината шефица Катица Јанева барала да се ...
  сите 898 | | | веќе видена

  Полицијата затекнала 161 мигрант, кои се обиделе илегално да ја преминат границата од Грција.МВР јави дека акцијата почнала синоќа во 20 часот и траела 12 ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Полицијата затекнала 161 мигрант, кои се обиделе илегално да ја преминат границата од Грција. МВР јави дека акцијата почнала синоќа во 20 часот и траела 12 ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Полицијата затекнала 161 мигрант, кои се обиделе илегално да ја преминат границата од Грција. МВР јави дека акцијата почнала синоќа во 20 часот и траела 12 ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Полицијата затекнала 161 мигрант, кои се обиделе илегално да ја преминат границата од Грција. МВР јави дека акцијата почнала синоќа во 20 часот и траела 12 ...
  сите 35 | | | веќе видена