Гетеборг

  во

  Шведска целосно преминува на шестчасовен работен ден во обид да ја зголеми продуктивноста и да ги направи луѓето посреќни така што повеќе време ќе посветат на ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Шведска целосно преминува на шестчасовен работен ден во обид да ја зголеми продуктивноста и да ги направи луѓето посреќни така што повеќе време ќе посветат на ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Шведската полиција денеска соопшти дека седум лица се ранети во престрелка меѓу моторџии кај Гетеборг и додаде дека уапсила 12 лица. Од полицијата информираат ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Шведската полиција денеска соопшти дека седум лица се ранети во престрелка меѓу моторџии кај Гетеборг и додаде дека уапсила 12 лица. Од полицијата информираат ...
  сите 16 | | | веќе видена

  УЕФА објави дека Русија и Германија изразија интерес за организирање на финалето на Лигата на шампионите во 2021 година. Европската фудбалска куќа соопшти дека ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Кога е во прашање приватноста, нашата позната ТВ водителка Лила Филиповска секогаш пред обожавателите и следбеници споделува повеќе детали од својот живот, ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Кога е во прашање приватноста, нашата позната ТВ водителка Лила Филиповска секогаш пред обожавателите и следбеници споделува повеќе детали од својот живот, ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Познатата македонска водителка, Лила Филиповска, деновиве објави фотографија од своето рано детство. На сликата може да се забележат нејзината мајка и сестра, ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Водителката Лила Филиповска одлучи да ги изненади своите фанови со една семејна фотографија. Таа веројатно почувствувала носталгија кон старите добри детски ...
  сите 8 | | | веќе видена