Гелзенкирхен

  во

  Спортскиот директор на Баерн Минхен, Хасан Салихамиџиќ е презадоволен откако неговиот клуб стигна до 2:0 победа на гости кај Шалке во Гелзенкирхен со што ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Во дербито на „Енфилд" Ливерпул во самиот финиш успеа да го совлада ПСЖ (3:2). Во текот на првото полувреме „Редси" водеа со погодоците на Стариџ и Милнер од ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Денес во 20 часот се затвора трансфер пазарот во Италија, а ние ќе ве известуваме за сите трансфери кои ќе се случат на Апенините, но и ширум Европа. – Лука ...
  сите 57 | | | веќе видена

  Кристал Палас го привлече германскиот репрезентативец Макс Мејер од Шалке 04 со договор за три години. Дваесет и две-годишниот Мејер доаѓа како слободен агент ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Кристал Палас го привлече германскиот репрезентативец Макс Мејер од Шалке 04 со договор за три години. Дваесет и две-годишниот Мејер доаѓа како слободен агент ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Кристал Палас го привлече германскиот репрезентативец Макс Мејер од Шалке 04 со договор за три години. Дваесет и две-годишниот Мејер доаѓа како слободен агент ...
  сите 14 | | | веќе видена