Газа

    во

    Израелските одбранбени сили (ИДФ) изјавија во средата јужниот дел од земјата бил цел на ракетен напад од Појасот Газа. „Ракетата беше лансирана од Газа кон ...
    сите 2 | | | веќе видена

    Поправете ја крвната слика со супер домашна напивка… 1 кг цвекло 1 кг моркови 1 кг јаболка 4 лимони 250 гр мед Прво исечкајте ги сите состојки и ставете ги во ...
    сите 26 | | | веќе видена