Гаспром

  во

  Специјален известувач за „Макфакс“ од Москва, Кристијан Ландов Со свечена церемонија во Москва завршија фудбалските натпревари меѓу деца од 211 земји, ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Меѓународните финансиски институции се заинтересирани за финансирање изградба на гасоводни мрежи во општините, информира денеска министерот за економија ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Меѓународните финансиски институции се заинтересирани за финансирање изградба на гасоводни мрежи во општините, информира денеска министерот за економија ...
  сите 24 | | | веќе видена