Гага

  во

  Британецот Кевин Фрешвотер по улиците во Лондон застануваше луѓе, барајќи од нив да ги довршат стиховите. Кевин “налета” на Шарлот, која со својот глас веднаш ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Британецот Кевин Фрешватер одејќи низ Лондон застануваше луѓе на улица и од нив бараше да ги продолжат стиховите од песните кој што ги започнуваше тој. Некои ...
  сите 5 | | | веќе видена

  -Мајкл ја запросил Гага со осумкратен дијамантски прстен  , иако се заедно само две делеи, пејачката не размислувала и кажала „ДА“, изјавил анонимен извор за ...
  | | веќе видена

  Леди Гага (33) наводно се венчала во тајност со својот избраник, Мајкл Полански, по само две недели врска. Дека имало тајна венчавка потврдил извор близок до ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Леди Гага (33) наводно се венчала во тајност со својот избраник, Мајкл Полански, по само две недели врска. Дека имало тајна венчавка потврдил извор близок до ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Леди Гага (33) наводно се венчала во тајност со својот избраник, Мајкл Полански, по само две недели врска. Дека имало тајна венчавка потврдил извор близок до ...
  сите 9 | | | веќе видена

  33-годишната пејачка Лејди Гага наводно се венчала во тајност со својот избраник, Мајкл Полански, по само две недели врска. Тајната венчавка ја потврдил извор ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Бившиот градоначалник на Њујорк, Мајкл Блумберг, во предизборната претседателска кампања се обидува да ги привлече младите преку нов метод – мемиња. Мајкл ...
  сите 47 | | | веќе видена

  Холандската шминкерка и блогерка за убавина Ники де Јагер, односо Јутјуб ѕвездата позната под уметничкото име Ники Туторијалс,ќе биде една од водителките на ...
  сите 18 | | | веќе видена

   Првото доделување на Оскарите беше на 16-ти мај, во далечната 1929-та. На настанот присуствувале 250 луѓе, а целата манифестација завршила за 15 минути. Уште ...
  сите 10 | | | веќе видена

   Ники Ди Јагер, позната уште како на YouTube, на својот Инстаграм профил соопшти дека е дел од водителскиот тим, односно онлајн презентерот на овогодишното ...
  сите 46 | | | веќе видена

  Девет години после раскинувањето, Бредли Купер и Рене Зелвегер се сретнале на доделување на Оскарите. Фотографите ги фотографирале додека разговарале - во ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Девет години по раскинувањето на врската, Бредли Купер и Рене Зелвегер се сретнаа на доделувањето на Оскарите. Фотографите ги снимиле како разговараат во ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Шпекулациите на медиумите ги потврди самата Леди Гага со објавување на фотографија со новото момче на Инстаграм. Гага на фотката може да се види како седи во ...
  сите 6 | | | веќе видена