Габриел

  во

  Лондонскиот Арсенал денес потпиша нов договор со големиот напаѓач Габриел Мартинели. Само два дена откако друг тинејџер Букајо Сака договори нов договор со ...
  сите 97 | | | веќе видена

  Италијанските и француските медиуми потврдија дека Наполи преговара со Лил за двајца фудбалери, односно дефанзивецот Габриел и напаѓачот Виктор Осимен. Она што ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Наполи е блиску до ангажман на двајца фудбалери на Лил за вкупна сума од 100 милиони евра, станува збор за дефанзивецот Габреил и напаѓачот Виктор Осимен. ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Софија Кристина Хелквист е родена на 6 декември како средна од три ќерки во семејството. Нејзината мајка, Мари Брит Ротман, работела како маркетинг менаџер, ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Деновиве се шпекулира дека Миралем Пјаниќ од следната сезона ќе ги брани боите на Барселона. Босанскиот интернационалец се очекува да биде дел од размената на ...
  сите 103 | | | веќе видена

  Серхио Агуеро испрати слика од болничкиот кревет и испрати дека се ќе биде во ред бидејќи се наоѓа во сигурните раце на познатиот доктор Кугат од Барселона, ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Топ стрелецот на Манчестер Сити, Серхио Агуеро утре ќе биде подложен на операција на коленото во Барселона. Ова го откри тимскиот менаџер Пеп Гвардиола. – По ...
  сите 73 | | | веќе видена