Full HD

    во

    LG претстави нов буџетски смартфон, X2 (2019). Да погледнеме што нуди:. Познат како LG K30 (2019) во Јужна Кореја, уредот официјално ќе биде достапен од 9 ...
    сите 52 | | | веќе видена