Френк

  во

  Еден од најугледните светски спортски медиуми „Скај Спортс“ пренесе дека вчера била одржана вонредна седница на челните лица на Челси. На седницата која била ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Маурицио Сари има уште малку шанси да си ја спаси работата, а речиси никој не верува дека Италијанецот може да ја врати формата на Челси, клубот се спрема да ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Еден од најугледните светски спортски медиуми „Скај Спортс“ пренесе дека вчера била одржана вонредна седница на челните лица на Челси. На седницата која била ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Маурицио Сари има уште малку шанси да си ја спаси работата, а речиси никој не верува дека Италијанецот може да ја врати формата на Челси, клубот се спрема да ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Искусниот англиски фудбалер многу натпревари му беа потребни за прв пат да погоди во ФА Купот, но, неговиот тим загуби на гостувањето кај Брајтон. Англија ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Манчестер Сити го победи Челзи во големото дерби на „Итихад“ и тоа со огромни 6:0. Поради катастрофалниот резултат во медиумите веднаш започна да се шпекулира ...
  сите 8 | | | веќе видена