Французин

    во

    Тренерот на ПСЖ, Томас Тухел се надева дека Нејмар и Мбапе нема да го напуштат тимот. Но сепак подготвене и на нивно заминување. Сакам Нејмар и Мбапе да ...
    сите 48 | | | веќе видена