Французин

  во

  Пристигнувањето на младиот Усман Дембеле на „Камп Ноу“ беше скапо. Можеби лидерите на Барса по заминувањето на Нејмар донесоа брза одлука за да го донесат ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Барселона скапо го плати Осман Дембеле од Борусија Дортмунд, тој требаше да биде заменикот на Нејмар и пристигна летото кога Бразилецот си замина, но засега не ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Барселона со ултиматум го услови Осман Дембеле, тврди шпанскиот спортски весник, Спорт. Според тврдењата на весникот близок до шпанскиот клуб, челниците на ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Полудефанзивецот на Челзи, Н’Голо Канте одбил да ја добива платата во клубот преку офшор компанија, тврди „Медијапарт“. Дваесет и седумгодишниот Французин на ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Поранешниот фудбалер на Арсенал и Манчестер сити, Самир Насри, се согласил да почне со тренинзи со тимот на Вест хем за да докаже дека е физички подготвен за ...
  сите 13 | | | веќе видена

  " alt=Германскиот страгег на челото на Ливерпул, Јирген Клоп без расмислување би дал неверојатни 100 милиони евра само во својот напад да го види младиот ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Осман Дембеле и Ливерпул, сторија која веројатно не застарува и натаму, а од Шпанија, тамошните медиуми известија дека Премиерлигашот сака да тргне по потписот ...
  сите 39 | | | веќе видена