Франциско

  во

  Вработените во Ring имале пристап до снимките од безбедносните камери, додека дел од директорите и инженерите имале пристап до пренос во живо од таквите камери ...
  сите 5 | | | веќе видена

  12 јануари 2019 1628.- Роден е францускиот писател Шарл Перо, автор на прочуените збирки бајки „Самовилски приказни“, „Мачорот во чизми“, „Црвенкапа“, ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Како и секогаш, неофицијалните информации се покажаа како точни, па еве сега официјално може да го најавиме настанот на којшто ќе бидат претставени новите ...
  сите 36 | | | веќе видена

  На 20 февруари, Samsung планира истовремено да ги претстави новите Galaxy S10 модели и во Лондон и во Сан Франциско. Тоа е само 5 дена пред почеток на MWC 2019 ...
  сите 36 | | | веќе видена