Фрајбург

  во

  Минхенски Баерн потешко од очекувањата извојува важна победа против Херта Берлин со 1-0. Избраниците на тренерот Ковач имаа голем број шанси пред голот на ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Минхенски Баерн потешко од очекувањата извојува важна победа против Херта Берлин со 1-0. Избраниците на тренерот Ковач имаа голем број шанси пред голот на ...
  сите 31 | | | веќе видена

  „Пет става во дур“ е насловот на претстојниот концерт на Македонската филхармонија кој ќе се одржи в четврток, на 28 февруари во 20 часот. На последниот ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Фудбалерите на Штутгарт ги намалија шансите за бегство од дното на Бундеслигата, откако во премиернот меч од 23-то коло во петокот вечерта одиграа само 1:1 на ...
  сите 31 | | | веќе видена

  „Пет става во дур“ е насловот на претстојниот концерт на Македонската филхармонија кој ќе се одржи во четврток, на 28 февруари во 20 часот. На последниот ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Пет става во дур“ е насловот на претстојниот концерт на Македонската филхармонија кој ќе се одржи в четврток, на 28 февруари, во 20 часот. На последниот ...
  сите 17 | | | веќе видена

  „Пет става во дур“ е насловот на претстојниот концерт на Македонската филхармонија кој ќе се одржи в четврток, на 28 февруари, во 20 часот. На последниот ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Во четврток во Рим почнува самитот посветен на злоставувањето, кој го свика папата Франциско. Сексуалното злоставување деца од страна на свештеници ја тресе од ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Шалке продолжува со очајните игри, откако попладнево на свој терен не успеа да слави во дуелот против Фрајбург. Екипата од Гелзенкирхен, која не така оддамна ...
  сите 31 | | | веќе видена