ФОТО

  во

  Најсекси пејачката со албанско потекло, Рита Ора во бледо виолетов комплет ги откри своите атрибути. Имено на филмскиот фестивал во Кан во преден план ги ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Поддршка за Македонија доаѓа од сите страни, особено од соседството. Целиот регион денеска зборува за одличниот настап на нашата претставничка на Евровизија ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Хали Бери гордо го покажа детаљот на својата фризура. Убавата актерка на својот Инстаграм објави фотографија од премиерата на третото продолжение на филмот ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Наташа Беквалац, која е многу активна во Instagram, објави фотографија кога имала 10 години и ги воодушевила нејзините придружници. Имено, пејачката објавила ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Турскиот претседател Реџеп Тајип Ердоган вети дека Турција ќе го спроведе договорот за набавка на руските ракетни системи С-400, изјави денеска претседавачката ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Хали Бери гордо го покажа детаљот на својата фризура. Убавата актерка на својот Инстаграм објави фотографија од премиерата на третото продолжение на филмот ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Американскиот претседател Доналд Трамп донесе одлука за одлагање на воведувањето царини за увоз на автомобили произведени во земјите членки на ЕУ и во ...
  сите 68 | | | веќе видена

  Вакви покани за свадба немате видено – младенци предизвикаа бура реакции Еден пар од Велика Британија предизвика бура реакции на друштвените мрежи откако на ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Пеачката после разодот со турсиот пеач, била во врска со богат турски бизнисмен, но таа врска, иако личела на сериозна, не траела долго.Сега Мустафа е фатен и ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Ќерката на Шабан Шаулиќ тешко ја преболува смртта на својот татко, кралот на фолк музиката Шабан Шаулиќ кој трагично загина во сообраќајна несреќа во февруари ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Соопштение на ЈСП: Ве информираме дека ЈСП Скопје преку социјалните медиуми дозна за случајот со Александар и неговото куче придружник, кој преку „фејсбук“ ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Градоначалникот на Скопје Петре Шилегов денеска преку Фејсбук испорача уште еден проект – направи селфи од парадата на матурантите на скопскиот плоштад ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Со перформанс на градскиот плоштад и делење флаери меѓу граѓаните, младите волонтери на Црвениот крст во Струмица ја реализираа кампањата против трговијата со ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Емили Ратајковска се придружила на бројни славни жени во Америка и јавно го изнела својот став по повод вестите дека Алабама усвоила закон за потполна забрана ...
  сите 12 | | | веќе видена