ФОТО

  во

  Емре Џан застана во заштита на својот клупски колега од Јувентус, Кристијано Роналдо кој беше исклучен во натпреварот од првиот круг од групната фаза од Лигата ...
  сите 130 | | | веќе видена

  Ентузијазмот на еден англиски претприемач го претвори своето хоби обновување на „чехословачката Веспа“ во вистински успешен стартап. Десет години откако ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Душко Тошиќ допатувал од Кина вчера во своето родно село Орловат во кое денека ќе биде погребан неговиот татко Милорад.Фудбалерот ноќта ја поминал во семејната ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Душко Тошиќ допатувал од Кина вчера во своето родно село Орловат во кое денека ќе биде погребан неговиот татко Милорад. Фудбалерот ноќта ја поминал во ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Некои личности уште од мали нозе ја водат најтешката битка – борбата за живот. МекКинли, Клои, Ава и Лорен се храбри девојчиња кои успеаја да извојуваат победа ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Лидерот на Северна Кореја, Ким Џонг-ун, му подари два тона од ретката печурка „Мацутаке” на претседателот на Јужна Кореја, Мун Џе-ин. – Додека претседателот ...
  сите 130 | | | веќе видена

  Како и што претходно беше најавено филмот „Space Jam“ ќе добие продолжение во кое Мајкл Џордан ќе биде заменет со денешната супер ѕвезда, Леброн Џејмс кој го ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Како и што претходно беше најавено филмот „Space Jam“ ќе добие продолжение во кое Мајкл Џордан ќе биде заменет со денешната супер ѕвезда, Леброн Џејмс кој го ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Жестока реакција од страна на францускиот клуб. Фудбалскиот клуб Лион соопшти денес дека со доживотна суспензија ќе го казни својот навивачи кој изведе ...
  сите 9 | | | веќе видена

   Има само 24 години, а нејзините мускулести бутови ги поместуваат границите за изгледот на женските нозе. Привлечно или претерано? Фитнес моделот Бахар ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Кога ќе ја видат на улица, минувачите се воодушевуваат од нејзините крупни очи и често и даваат комплимент, не знаејќи дека девојчето боледува од ретко ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Таа има 24 години, вајано тело, обликувано со мускулна маса и бујни облини. Речиси секојдневно постира фотографии на социјалните мрежи на кои ги покажува ...
  сите 4 | | | веќе видена