ФОТО

  во

  Вечерва во Лондон ФИФА ги доделуваше наградите за најдобрите, а главната награда замина за играч на годината замина во рацете на Хрватот Лука Модриќ. Ова за ...
  сите 250 | | | веќе видена

  Последниот натпревар од шестото коло во турската Суперлига беше лутото градско дерби меѓу Фенербахче на нашиот Елиф Елмас и Бешикташ, кое заврши израмнето 1:1. ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Последниот натпревар од шестото коло во турската Суперлига беше лутото градско дерби меѓу Фенербахче на нашиот Елиф Елмас и Бешикташ, кое заврши израмнето 1:1. ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Пред прогласувањето на најдобар играч, на церемонијата на ФИФА се избра тимот составен од најдобрите 11 играчи за изминатата натпреварувачка сезона, а бината ...
  сите 250 | | | веќе видена

  Американскиот претседател Доналд Трамп се состана со бугарскиот премиер Борис Бојко, а нивната срдечна средба беше следена од камери на бројни новинари, а ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Од обичаите ништо не знаела, само да се каче на маса...Пеачката Милица Тодоровиќ била венчана кума на Стеван Анѓелковиќ, а на церемонијата дошла со дечкото ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Пејачката Рада Манојловиќ ги изненади фановите откако како гостинка во една емисија имаше што да покаже.Имено пејачката облече прекратко фустанче кое ги излуди ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Албански специјалци од Косово и Македонија се на страната на ИСИС во Сирија, открива стручњак за ИСИС Мате Паксон.Тој за францускиот лист "Frans soar" објавил ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Една бруцошка потполно опуштена дошла да се пријави на факултет, а нејзиниот стил на облекување направи хаос на интернет и социјалните мрежи. Во бел многу ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Маја Марковиќ откако си замина од „Луна" се обиде да направи соло кариера која не траеше долго, зашто слично како и нашата Ноне, замина да работи на ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Марк Бартра се пронајде себеси по враќањето во шпанската Примера и сега првиот тим на Бетис не може да се замисли без сигурноста на поранешниот член на ...
  | | веќе видена

  Модели со три дојки ја одбележаа ревијата на модниот бренд "GCDS",на модната недела во Милано.Заедно со третата града, моделите носеле чизми со должина до ...
  сите 24 | | | веќе видена