ФОТО

  во

  Французинот пропушти седум месеци од минатата сезона поради операција на коленото, а ќе пропушти уште неколку и оваа сезона откако денеска одново замина под ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Актуелниот шампион од Лигата на шампионите во ракомет, Монпелје, конечно во осмиот натпревар оваа сезона успеа да триумфира во елитното натпреварување, овојпат ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Европската комисија вечерва му предложи на Европскиот совет да го одобри договорот постигнат во преговорите за истапување на Велика Британија од ЕУ. – Велика ...
  сите 139 | | | веќе видена

  Виски претставници на ЕУ денеска во Брисел побараа од Албанија да ги продлабочи реформите со цел да ги започне преговорите за членство следната година. ...
  сите 70 | | | веќе видена

  Синот на Цеца и Аркан, Вељко Ражнатовиќ ја побара за жена својата девојка Богдана Родиќ.Вељко ги испочитувал српските обичаи и ја побарал раката на Богдана од ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Синот на Цеца и Аркан, Вељко Ражнатовиќ ја побара за жена својата девојка Богдана Родиќ. Вељко ги испочитувал српските обичаи и ја побарал раката на Богдана од ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Ако имате некој стар мобилен телефон некаде по дома кој се смета веќе за класика, би можеле да заработите мини богатство. Па така Nokia 3310 се продава во ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Столе Димитриевски прими само еден гол на трите натпревари на кои бранеше со Лихтенштајн, но сепак нашите голмани се на готовс. Денеска тренираа посебно, а и ...
  сите 6 | | | веќе видена