Форс

  во

  Раперот Канје Вест уште еднаш потврди дека е меѓу најголемите поддржувачи на американскиот претседател Доналд Трамп, за време на неговата вчерашна посета на ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Луис Хамилтон е на дофат до светската титула во Формула 1 оваа сезона, откако триумфираше на Јапонското ГП во Сузука, додека неговиот главен ривал, Себастијан ...
  сите 47 | | | веќе видена

  Доналд Трамп се качил на претседателскиот авион со, како што изгледа, тоалетна хартија заглавена на неговиот чевел. Парче бела хартија беше забележана како се ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Регрутите во руската специјална единица "Спецназ" наводно минуваат низ страшни тренинзи и потенцијално смртоносни процеси на иницијација. Британската ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Возачот на Мерцедес, Валтери Ботас, ја освои пол-позицијата во пресрет на утрената трка за Големата награда во Сочи. Нзјбрзиот круг што на Финецот му ја донесе ...
  сите 87 | | | веќе видена