Флорида

  во

  Под сомнение дека ограбиле продавница полицијата запре двојка на Флорида, за да ги уапси. Полицијата била добро опремена и вооружена зошто им јавиле дека ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Поради сомнеж дека ограбиле продавница, полицијата запрела пар на Флорида за да го уапси. Полицајците биле добро опремени и наоружани бидејќи имале дојава дека ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Поради сомнение дека ограбиле продавница, полицајците запреле пар на Флорида, за да ги уапсат. Полицијците биле добро вооружени и опремени, бидејќи имале ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Јанко Бурек ич нема среќа, ќе остане без медиум за својата култна емисија ЈАДИ БУРЕК. Миленко пишиува на фб дека телевизијата ќе се затвора за 10 дена а ...
  | | веќе видена | слични

  Пишува Тодор ПЕТРОВ Кога нешто ќе украдете, народот вели, единствен спас од ризик да ве фатат е: Стојте в место и викајте држте го крадецот... Затоа, кога ќе ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Игра на три деца во дворот во семејниот дом на Флорида заврши кобно за нив. Брат (6) и сестра (1) и уште едно девојче (4) додека си играле останале заробени во ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Три мртви деца пронајдени во замрзнувач: Децата си играа во дворот и исчезнаа Игра на три деца во дворот во семејниот дом на Флорида заврши кобно за нив. Брат ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Три мали деца починале на Флорида, откако играјќи се останале заробени во замрзнувачот, соопшти локалната полиција, пренесува „Скај њуз“. Братче на 6-годишна ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Три мали деца починаа на Флорида откако играјќи се останаа заробени во замрзнувачот, соопшти локалната полиција, пренесува „Скај њуз“. Еден брат (6) и сестра ...
  сите 28 | | | веќе видена

  19-годишниот убиец најпрвин се обидел да се брани тврдејќи дека станува збор за несреќен случај, но обвинителите разоткриле што точно направил. Џонатан Фаир од ...
  сите 20 | | | веќе видена