Флорентино

  во

  Реал Мадрид испрати директорски тим во Париз за да преговара за трансферот на Нејмар, но проблем за „кралевите“ во овие преговори не е висината на отштетата, ...
  сите 237 | | | веќе видена

  Зинедин Зидан има една и единствена желба до крајот на летниот преоден рок, но мора да се напомене дека истата не е воопшто лесно остварлива, бидејќи станува ...
  сите 77 | | | веќе видена

  Зинедин Зидан многу сериозно размислува за заминување од Реал Мадрид, доколку клубот не успее да го донесе играчот од средниот ред на Манчестер Јунајтед, Пол ...
  сите 149 | | | веќе видена

  Барселона со испраќањето на позајмица во Баерн на Фелипе Кутињо го растовари платниот фонд, но од друга страна остана без играч кој би можел да се стави во ...
  сите 237 | | | веќе видена

  Барселона со испраќањето на позајмица во Баерн на Фелипе Кутињо го растовари платниот фонд, но од друга страна остана без играч кој би можел да се стави во ...
  сите 237 | | | веќе видена

  Братот на Пол Погба, Матиас вели дека неговиот брат сака да замине од Манчестер јунајтед и тој е уверен дека се уште може да се случи трансферот во Реал ...
  сите 149 | | | веќе видена