Филе

  во

  Нутриционистите велат дека природниот, домашен мед е одличен за здравјето. Со редовно конзумирање, за три дена може да намалите 2-3 килограми. Прв ден Појадок ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Џесика Алба е една од најсексапилните актерки во Холивуд. Која е нејзината тајна? Таа ја комбинира диетата со фитнес, за да биде секогаш во топ форма. ДИЕТА ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Необична комбинација на пилешко месо со вишни… Состојки: 600 гр пилешко бело месо 2 лажици маслиново масло сол 200 гр вишни 250 мл сок од вишни цимет 15 гр ...
  сите 83 | | | веќе видена