Филаделфија

  во

  Американскиот актер Дени де Вито е добитник на наградата за животно дело на меѓународниот филмски фестивал во Сан Себастијан, а наградата му беше доделена на ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Американскиот актер Дени де Вито е добитник на наградата за животно дело на меѓународниот филмски фестивал во Сан Себастијан, а наградата му беше доделена на ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Еден од најталентираните играчи во НБА лигата, Ендру Бајнам, наредната сезона би можел да се врати на терените во најсилната кошаркарска лига и тоа да заигра ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Замислете ситуација: седите во автобус и се возите низ град, а одеднаш чувствувате чешање на раката и забележувате дека по вашите раце се движат ситни бубачки. ...
  | | веќе видена

  Кендал како од мајка родена, жешки фотки, НБА звездите во скандал, ја надмина сестраи... (фото)Кендал Џенифер стана нов плен на хакери кои јавно ги објавиле ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Кендал Џенер е нова жртва на хакери кои јавно ги објавиле нејзините голи фотографии. Сепак, нејзиниот случај е малку поинаков од останатите, бидејќи, наводно, ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Синот и братот на Пабло Ексобар тврдат дека Френк Синатра бил "нивен човек во Мајами" и дилер на кокаин. Синот на Ескобар, архитектот Себастијан Марокин, ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Синот на легендарниот криминалец и нарко-бос, Пабло Ескобар, архитектот Себастијан Марокин тврди дека еден од соработниците на татко му бил и легендарниот ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Синот на Пабло Ескобар тврди дека пејачот и глумец Френк Синатра бил „негов човек во Мајами”, т.е. таму препродавал кокаин. Ескобар, кој е роден во Колумбија, ...
  сите 11 | | | веќе видена