ФИФА

    во

    Мексико повторно соопшти дека никогаш нема да плати за евентуалниот ѕид долж границата со САД чија изградба долго време ја ветува американскиот претседател ...
    сите 35 | | | веќе видена

    Стадионот го затвориле по жалби на самите навивачи на Рајо кои важат за едни од најверните во Шпанија. Нивните поплаки имале сериозни основи затоа што неодамна ...
    сите 9 | | | веќе видена