ФИФА

  во

  Oткако ФИФА 19 излезе во продажба, милиони фанови на друштвените мрежи споедувлаат погодоци, но пронаоѓааат и по некој „баг“. Така еден корсник на Твитер ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Кристијано Ронaлдо се појави пред медиумите во пресрет на дуелот помеѓу Манчестер јунајтед и Јувентус во Лигата на шампионите, Португалецот проговори за ...
  сите 72 | | | веќе видена

  Кристијано Роналдо вели дека ги чека тежок дуел со „Црвените ѓаволи" во Лигата на шампионите, но верува дека Јувентус има квалитет да слави среде Манчестер.На ...
  сите 65 | | | веќе видена

  Најновиот случај е легализирањето на канабис во Канада, кое Симпсонови го предвиделе во 2005 година во епизодата "Midnight Ex saw". Анимираната серија "The ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Најновиот случај е легализирањето на канабис во Канада, кое Симпсонови го предвиделе во 2005 година во епизодата "Midnight Ex saw". Анимираната серија "The ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Анимираната серија “Симпсонови” продолжи со низата бизарни прогнози на настаните. Откако успеаа да предвидат дека Трамп ќе стане претседател на Америка, ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Анимираната серија “Симпсонови” продолжи со низата бизарни прогнози на настаните. Откако успеаа да предвидат дека Трамп ќе стане претседател на Америка, ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Барселона вчера славеше победа против Севиља со резултат 4:2, а во таборот на каталонскиот тим најмногу се истакна голманот Марк Андре Тер Штеген. Тер Штеген ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Анимираната серија „Симпсонови“ продолжува со бизарните предвидувања на настани. Откако предвидоа дека Доналд Трамп ќе стане американски претседател, дека ќе ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Белгискиот репрезентативец, Алекс Витсел одлучи да ја критикува ЕА Спортс поради својот изглед на новата ФИФА 19, бидејќи апсолутно не личи на себе. Фудбалерот ...
  сите 4 | | | веќе видена