ФИФА

  во

  Претседателот на ФИФА, Џани Инфантино, рекол дека политичките тензии нема да влијаат околу носењето на одлуката, дали некои натпревари на Светското првенство ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Претседателот на ФИФА, Џани Инфантино, рекол дека политичките тензии нема да влијаат околу носењето на одлуката, дали некои натпревари на Светското првенство ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Екипата на Барселона се откаже од својата првична намера мечот против Жиро од Ла Лига да го одигра во Мајами, поради сторгите санкции кои клубот би ги добил ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Екипата на Барселона се откаже од својата првична намера мечот против Жиро од Ла Лига да го одигра во Мајами, поради сторгите санкции кои клубот би ги добил ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Екипата на Барселона се откаже од својата првична намера мечот против Жиро од Ла Лига да го одигра во Мајами, поради сторгите санкции кои клубот би ги добил ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Екипата на Барселона се откаже од својата првична намера мечот против Жиро од Ла Лига да го одигра во Мајами, поради сторгите санкции кои клубот би ги добил ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Реал Мадрид одржа божиќна вечера на која првиот човек на Реал Мадрид, Флорентино Перез со бирани зборови зборуваше за Лука Модриќ. Модриќ имаше одлична 2018 ...
  сите 48 | | | веќе видена

  Раководството на шпанската фудбалска лига – Примера излезе со став во врска со одбивањето на Барселона, натпреварот од шампионатот против Жирона да го игра во ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Раководството на шпанската фудбалска лига – Примера излезе со став во врска со одбивањето на Барселона, натпреварот од шампионатот против Жирона да го игра во ...
  сите 10 | | | веќе видена