Фиат

  во

  По полициската потера, вчера околу 17.00 часот на булеварот „Александар Македонски“ полициски службеници го лишиле од слобода и привеле во Полициската станица ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Полицијата вчера околу 17 часот на булеварот Александар Македонски го уапсила Н.Ќ.(36) од Скопје осомничен за одземање патничко возило и предизвикување ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Полицијата, вчера, околу 17 часот, на булеварот Александар Македонски го уапсила Н. Ќ. (36) од Скопје, осомничен за одземање патничко возило и предизвикување ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Скопјанец украл автомобил па направил сообраќајка по полициската бркотница низ скопската населба Автокоманда. Полицијата вчера околу 17 часот на булеварот ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Вчера околу 17.00 часот на булеварот „Александар Македонски“ полициски службеници го лишиле од слобода и привеле во Полициската станица Гази Баба, Н.Ќ.(36) од ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Вистинска полициска потера се случувала вчера во Скопје откако Н.Ќ (36) одзел патничко возило при што предизвикал сообраќајна незгода и прегазил полицајци. ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Вчера во 16:15 часот на автопатот „Мајка Тереза“, во атарот на селото Буковиќ се случила сообраќајна незгода меѓу патничко возило „фиат сеиченто“ со скопски ...
  сите 201 | | | веќе видена

  Вчера во 16:15 часот на автопатот „Мајка Тереза“, во атарот на селото Буковиќ се случила сообраќајна незгода меѓу патничко возило „фиат сеиченто“ со скопски ...
  сите 201 | | | веќе видена

  Вчера во 10:15 часот на автопатот „Мајка Тереза“, во атарот на село Буковиќ, се случила сообраќајна незгода во која учествувале патничко возило „Фиат Сеиченто“ ...
  сите 201 | | | веќе видена

  Вчера во 16.15 часот на автопатот „Мајка Тереза", во атарот на с.Буковиќ, се случила сообраќајна незгода во која учествувале патничко возило „фиат сеиченто" со ...
  сите 201 | | | веќе видена