Фернандо

  во

  Рафа Надал е „црна мачка“ за домашните тенисери на годинешното издание на Австралија опен. По Џејмс Дакворт и Метју Ебден, Надал во третото коло го елиминира ...
  сите 122 | | | веќе видена

  По замената на Маурицио Аривабене со техничкиот шеф Матија Биното, италијанските медиуми тврдат дека во обид да се олесни работата на Биното, чија прва задача ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Јасно е дека од таборот на Барселона по продажбата на Мунир се во потрага по евтин напаѓач кој ќе претставува алтернатива за првите опции на Ернесто Валверде. ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Јасно е дека од таборот на Барселона по продажбата на Мунир се во потрага по евтин напаѓач кој ќе претставува алтернатива за првите опции на Ернесто Валверде. ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Спортски.мк и денес е тука да ви ги пренесува случувањата на трансфер пазарот ширум светот – БИДЕТЕ ВО ТЕК! – Тука можете да се потсетите што вчера се ...
  сите 12 | | | веќе видена