Фејсбук

  во

  Италијанската воена мисија во Нигер, која ќе помага да се контролираат миграциските текови, конечно ќе почне, осум месеци откако беше усвоена од страна на ...
  сите 78 | | | веќе видена

  Семејството на Оливер Драгојевиќ јавно им се обрати на сите оние кои се обидуваат да заработат злоупотребувајќи го името на хрватската музичка легенда. „ ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Ештон Качер со својата Тесла удри во 19-годишниот Лео Маренги, па се фотографираше со него. Момчето се возело со својот скутер, кога актерот налетал на него и ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Американскиот потпретседател Мајк Пенс и македонскиот премиер Зоран Заев разговараа за следните чекори од имплементацијата на Договорот од Преспа, вклучувајќи ...
  сите 157 | | | веќе видена

  Со сведочење на градоначалникот на Шуто Оризари Курто Дудуш денеска во Кривичниот суд продолжи судењето на обвинетите за настаните во Собранието на Македонија ...
  сите 209 | | | веќе видена

  Со сведочење на градоначалникот на Шуто Оризари Курто Дудуш денеска во Кривичниот суд продолжи судењето на обвинетите за настаните во Собранието на Македонија ...
  сите 209 | | | веќе видена

  Семејството на Оливер Драгојевиќ им се обрати на сите оние кои се обидуваат да заработат злоупотребувајќи го името на хрватската музичка легенда. – Семејството ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Семејството на Оливер Драгојевиќ им се обрати на сите оние кои се обидуваат да заработат злоупотребувајќи го името на хрватската музичка легенда. – Семејството ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Џорџија Вилијамс имала само 17 години кога ја убил насилен перверзник, која ја обесил, ги снимил нејзините последни моменти и конечно го силувал нејзиното ...
  сите 7 | | | веќе видена

  САД даваат силна поддршка на историскиот Договор од Преспа што ќе и го отвори патот на Македонија за членство во НАТО и ЕУ, ќе ја зацврсти безбедноста на ...
  сите 157 | | | веќе видена

  Италијанската воена мисија во Нигер, која ќе помага да се контролираат миграциските текови, конечно ќе почне, осум месеци откако беше усвоена од страна на ...
  сите 78 | | | веќе видена

   Дали и во Македонија постојат вакви невести од хорор филм? Освен подарок во плик и без деца, дали сте се сретнале со некое друго бизарно барање на свадба ...
  сите 4 | | | веќе видена

  паника меѓу граѓаните се рашири вчера кога на Фејсбук почна да се споделува вест дека од отров фрлен за кучиња се отруло дете кое се бори за живот на скопските ...
  сите 8 | | | веќе видена