Фејсбук

  во

  Кандидатот за претседател на Македонија Гордана Силјановска Давкова на својот фејсбук профил му го честиташе изборниот резултат на Блерим Река истакнувајќи ...
  сите 326 | | | веќе видена

  Ако се одземат гласовите на 30 коалициони партнери, јасно е дека СДСМ во моментов со Пендаровски вреди 240.000 гласови, а со Заев уште помалку, анализира ...
  сите 135 | | | веќе видена

  На данскиот милионер, 46-годишниот Андерс Холч Повлсен е сопственик на АСОС, во терористичкиот напад во Шри Ланка му беа убиени три од четирите деца. Повлсен е ...
  сите 310 | | | веќе видена

  Сопственикот на ASOS и најголем дански милијардер, Андерс Холч Повлсен, објавил дека три од четири негови деца биле убиени во терористичкиот напад на Шри Ланка ...
  сите 310 | | | веќе видена

  Од многуте информации и содржини на социјалните мрежи само мал дел од лажните вести може да се контролираат и отстранат за да не влијаат на средношколците, па ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Македонска мајка стана хит на интернет со својот коментар на социјалните мрежи.-мене мажот ми ми купи рачна пумпа и супер ми бркаше работа додека бевме на ...
  сите 3 | | | веќе видена

  „Резултатите покажуваат очигледна желба за нови пристапи за решавање на проблемите на Украина. Очигледно е дека пред новиот претседател стојат задачите за ...
  сите 136 | | | веќе видена

  Неговите изведби на мекедонските фолк песни од камионската кабина се уште се атрактивни за Фејсбук заедницата. За камионџијата Андруш километрите се само ...
  | | веќе видена

  Ако се одземат гласовите на 30 коалициони партнери, јасно е дека СДСМ во моментов со Пендаровски вреди 240.000 гласови, а со Заев уште помалку, анализира ...
  сите 135 | | | веќе видена

  Ако се одземат гласовите на 30 коалициони партнери, јасно е дека СДСМ во моментов со Пендаровски вреди 240.000 гласови, а со Заев уште помалку, анализира ...
  сите 135 | | | веќе видена

  Кандидатот за претседател на СДСМ, Стево Пендаровски по вчерашниот прв круг на претседателски избори се огласи на Фејсбук и им се заблагодари на сите кои ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Критики, барање на оставки па и навреди на социјалните мрежи по вчерашните резултати на претседателскиот кандидат Стево Пендаровски. Не само обичните ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ Влатко Ѓорчев ги анализира последните резултати од претседателските избори и прави споредба со освоените гласови од 2008 од Радмила ...
  сите 135 | | | веќе видена

  Ако се одземат гласовите на 30 коалициони партнери, јасно е дека СДСМ во моментов со Пендаровски вреди 240.000 гласови, а со Заев уште помалку, анализира ...
  сите 135 | | | веќе видена

  Група пожарникари од Мисури го воодушевија светот откако му помогнаа на лице со посебни потреби, на кое му се потроши батеријата од инвалидската количка додека ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Сите знаат дека породувањето е прилично болно искуство за жената, но понекогаш е лесно е да се заборави колку е тешко. Пејачката Стефани Кристиан одлучила да ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Инстаграм можеби ќе воведе промена која многу инфлуенсерки ќе ги доведе до лудило. Постои можност во иднина бројот на лајкови кои одредена фотографија ги ...
  сите 18 | | | веќе видена