Фејсбук

  во

  Професорката Гордана Силјановска, кандидатката за Претседател на Република Северна Македонија, на својот ФБ профил објави фотографија на која е со првиот ...
  сите 231 | | | веќе видена

  Народната Банка на Република Македонија изврши промена на називот во “Народна Банка на Република Северна Македонија”. Промената е веќе спроведена на веб ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Наташа Чучкова Никчевска e специјалист-педијатар во Жан Митрев Клиника. Доколку имате било какво прашање или дилема во врска со здравјето на вашето дете, ...
  сите 2 | | | веќе видена

  И синот на пратеникот Горан Мисовски се повлече од новото работно место по реакциите на јавноста. Кристијан Мисовски беше нововработен во Агенцијата за ...
  сите 48 | | | веќе видена

  Сите се простуваат од кралот на народната музика Шабан Шаулиќ. И оние кои го познавале и оние кои не го знаеле, и оние што го слушале, но и оние кои не знаат ...
  сите 194 | | | веќе видена

  Косовскиот вицепремиер и министер за надворешни работи Беџет Пацоли смета дека Приштина треба да вложи напори за да најде решение за барањата на нејзините ...
  сите 104 | | | веќе видена

  На Општина Гостивар денеска повторно и’ биле одземени ингеренциите во образованието.Ова на својот Фејсбук профил го објави градоначалникот Арбен Таравари, ...
  сите 92 | | | веќе видена

  Гостиварскиот градоначалник Арбен Таравари повторно остана без надлежности во образованието. Преку неговиот фејсбук профил тој изрази жалење за овој потег и за ...
  сите 92 | | | веќе видена

  Генералот Стојанче Ангелов попладнево на својот Фејсбук профил демантираше дека е избркан од кафуле во Тетово, како што денеска објавија медиумите на албански ...
  сите 48 | | | веќе видена

  Гостиварскиот градоначалник Арбен Таравари повторно остана без надлежности во образованието. Преку неговиот фејсбук профил тој изрази жалење за овој потег и за ...
  сите 92 | | | веќе видена

  Косовскиот вицепремиер и министер за надворешни работи Беџет Пацоли смета дека Приштина треба да вложи напори за да најде решение за барањата на нејзините ...
  сите 104 | | | веќе видена

  Косовскиот вицепремиер и министер за надворешни работи Беџет Пацоли смета дека Приштина треба да вложи напори за да најде решение за барањата на нејзините ...
  сите 104 | | | веќе видена

  Косовскиот вицепремиер и министер за надворешни работи Беџет Пацоли смета дека Приштина треба да вложи напори за да најде решение за барањата на нејзините ...
  сите 104 | | | веќе видена