Феенорд

  во

  Поранешниот холандски репрезентативец Ројстон Дренте е само еден од оние фудбалери, кои во раните почетоци им се предвидувала голема кариера. Но, момчето кое ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Партизан стигна до 2:1 победа над Молде во првиот бараж-меч против норвешкиот Молде, триумф со кој може да се надеваат на влез во натпреварите по групи, и ...
  сите 58 | | | веќе видена

  Партизан стигна до 2:1 победа над Молде во првиот бараж-меч против норвешкиот Молде, триумф со кој може да се надеваат на влез во натпреварите по групи, и ...
  сите 58 | | | веќе видена