Фалкао

  во

  Вечерва ќе се комплетира првата рунда натпревари од четвртото коло во групите од Лигата на шампионите, првите две средби стартуваат за помалку од еден час, а ...
  сите 26 | | | веќе видена

  *ГООООООООООООООЛЛЛЛ 17‘ – Ванакен од белата точка го постигнува вториот гол на средбата за двојно водство на Бриж против Монако, 0-2 *ГОООООООООООЛЛЛЛЛ 12‘ – ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Најголемиот футсал мајстор на сите времиња Фалкао на 41-годишна возраст одлучи да се збогува со репрезентацијата. Бразилскиот магионичар се збогуваше во голем ...
  сите 9 | | | веќе видена