Фабрегас

  во

  Арсенал се одлучи за крајно непопуларна одлука која предизвика големи реакции во англиската спортска јавност, откако подготви отказно решение за 55 вработени ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Искусниот фудбалер од средниот ред на Монако, Францеск Фабрегас по се изгледа претставува голем товар за клубот од Кнежевството. Фабрегас е меѓу најплатените ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Кевин Де Бројне ужива во асистенциите до соиграчите и откако игра во клубови од Топ-5 лигите има точно 100 асистенции во последните 8 години. Од него подобар ...
  сите 51 | | | веќе видена

  Сеск Фабрегас даде интересно интервју за „Би-Би-Си“ во кое зборуваше за малку различни работи од вообичаеното. Фабрегас во својата досегашна кариера играше за ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Сеск Фабрегас во овој момент е член на Монако и како играч кој принудно е на пауза поради откажаните настапи во Франција, легендарниот шпански за играч има ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Фудбалерот на Челзи, Вилијан синоќа во поразот од Вест Хем во мечот од 32. коло од шампионатот на Англија (2:3), беше двоен стрелец за „сините“. Бразилецот ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Фудбалерот на Челзи, Вилијан синоќа во поразот од Вест Хем во мечот од 32. коло од шампионатот на Англија (2:3), беше двоен стрелец за „сините“. Бразилецот ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Даниела Семан, сопругата на Сеск Фабрегас, предизвика голем број негативни реакции со само една објава на Инстаграм. Лисабонската манекенка одлучи да подели ...
  сите 58 | | | веќе видена