Европскиот

  во

  Во Собранието на Република Македобија утрово беше отворена дводневна регионална конференција за дијалог на високо ниво за политичкото учество на младите и ...
  сите 32 | | | веќе видена

  ЕБОР ја финансира модернизацијата на патната мрежа во Македонија со цел да ја подобри транспортната инфраструктура во земјата и да ја поттикне националната ...
  сите 65 | | | веќе видена

  Денес имав свое обраќање на Конференција на министри за внатрешни работи ,,Поврзи се сигурно,, - „Високотехнолошки криминал и информатичка безбедност“ што се ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Во Собранието на Република Македобија утрово беше отворена дводневна регионална конференција за дијалог на високо ниво за политичкото учество на младите и ...
  сите 32 | | | веќе видена

  ,,Јас уште на состанокот на Извршниот Комитет го изложив својот став дека партијата треба да ги повика членовите масовно да излезат на референдум и да гласаат ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Во Собранието на Република Македобија утрово беше отворена дводневна регионална конференција за дијалог на високо ниво за политичкото учество на младите и ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Утакмицата на Маракана во рамките на првото коло на Лига на шампиони меѓу Црвена ѕвезда и Неапол следена е со големо внимание во регионот.Најголемо внимание ...
  сите 34 | | | веќе видена

  ЕБОР ја финансира модернизацијата на патната мрежа во Македонија со цел да ја подобри транспортната инфраструктура во земјата и да ја поттикне националната ...
  сите 65 | | | веќе видена

  Во Собранието на Република Македобија утрово беше отворена дводневна регионална конференција за дијалог на високо ниво за политичкото учество на младите и ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Европскиот комесар за миграција Димитрис Аврамопулос и српскиот министер за внатрешни работи Небојша Стефановиќ денеска во Белград потпишаа Договор за ...
  сите 26 | | | веќе видена