ЕУРОСУПЕР

  во

  Од болноќ нафтените деривати добија нова цена, Регулаторна комисија реши тие да скокнат. Но за колку поскапува бензинот но и дизелот? Веќе од денес на ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Бензинот за половина, а дизелот за денар и половина поскап Објавено на 17 септември 2018 година Ако и постоеше дилема дали годишните одмори завршија, сега веќе ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Малопродажната цена на бензинот ЕУРОСУПЕР БС-95 се зголемува за 0,50 ден/лит во однос на цената утврдена со Одлуката од 03.09.2018 година и со тоа ...
  сите 13 | | | веќе видена