Еуромилк

    во

    Амбициите на ФК Тетекс секогаш било и ќе биде Првата лига, затоа што местото му припаѓа во ПМФЛ. Лани целта им беше да изборат опстанок и во тоа успеаја со ...
    сите 13 | | | веќе видена